Usługi

Nasza pasja to wiedza którą lubimy sie dzielić

Naszym celem jest zaoferowanie optymalnych rozwiązań dla każdego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy wachlarz usług przystosowany do potrzeb naszych klientów.

 • Ciecie płyt
 • Oklejanie
 • Frezowanie i wręgowanie
 • Wiercenie
 • Usługi CNC

Ciecie płyt

Oklejanie

Frezowanie i wręgowanie

Wiercenie

Usługi CNC

Perfekcyjne cięcia dzięki doświadczeniu

Specjaliści w naszym zakładzie wykonują rozkroje na nowoczesnej pile panelowej, gwarantując jakość i terminowość. Profesjonalizm usług wymaga pieczołowitej i precyzyjnej pracy. Dlatego nasi specjaliści wykorzystują sterowaną komputerowo technikę produkcji i kładą najwyższy nacisk na precyzję docięcia, staranność oraz czas produkcji dostosowany do potrzeb klienta. Od prostych docięć, po skomplikowane kombinacje.

Zakres usługi

 • Docięcia proste
 • Obrabiamy wszystkie popularne produkty płytowe
 • Obrabiamy wszystkie popularne produkty płytowe

Odpowiednie oklejanie płyt

Wraz z usługą cięcia płyty meblowej oferujemy usługi maszynowego oklejania krawędzi. Obróbka krawędzi wykonywana jest wyłącznie przy użyciu klejenia PU, odpornego na wodę i wysoką temperaturę. Potrzebują Państwo płytę meblową z krawędziami ABS o grubości 0,8 mm, 1 mm lub 2 mm albo krawędziami wykonanymi z prawdziwego drewna.

Zakres usługi

 • Wykonywane za pomocą nowoczesnej okleiniarki dwustronnej
 • Oklejana krawędź jest zawsze wcześniej frezowana, by klejenie klejenie było równe i precyzyjne
 • Podczas klejenie stosowany jest wysokiej jakości klej
 • Doskonałe obrzeża dobrane do potrzeb klienta, w zależności od wybranego materiału
 • Krawędzie zaokrąglone promieniem odpowiadającym grubości obrzeża

Wykończenie na wysokim poziomie

Jako dopełnienie usług możemy Państwu zaproponować finalną obróbkę produktową. Dzięki wręgowaniu oraz frezowaniu płyty możemy uzyskać finalny produkt wysokiej jakości. Nasz park maszynowy umożliwia obróbkę, płyty uzyskując wysokiej klasy produkt. Zapraszamy do współpracy

Zakres usługi

Różne kształty odwiertu

Wycinamy dowolne kształty w mdf, sklejce, płytach wiórowych, tworzywach sztucznych czy miękkich metalach. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi VHM lub diamentowych zależnie od obrabianego materiału. Usługi wykonujemy precyzyjnie i szybko.

Elastyczność oferty

Realizujemy zamówienia jednostkowe jak i seryjne. Chętnie podejmiemy się realizacji nietypowych prac. Każde zlecenie wyceniamy indywidulanie. Realizujemy również zlecenia z projektów odręcznych. Zlecenia wykonujemy na materiałach powierzonych lub własnych.

Zakres usługi

Wycinanie dowolnych kształtów

Oferujemy państwu usługi cięcia krzywoliniowego na nowoczesnym centrum nestingowym WEEKE Vantage 28L. Połączenie technologii nestingu (przysysanie materiału do powierzchni stołu) ze stołem roboczym o wymiarach 4300 mm x 2250 mm daje możliwość wykonywania dowolnych wykrojów o bardzo dużych wymiarach (przykładowo podłogi do busów, szkielety do mebli tapicerowanych czy też wręgi do jachtów). Wielkość powierzchni roboczej ma także duże znaczenie dla optymalizacji wykrojów – dzięki wykorzystaniu dużych formatów płyt jesteśmy w stanie zminimalizować powierzchnię odpadu.

Zakres usługi

Technologia

Piła panelowa z serii gabbiani g 3 to najbardziej zaawansowana maszyna do rozkroju płyt na rynku. wyposażona w nowoczesny system “EASY & RESPONSIVE” pozwala na włączenie maszyny do tzw. komórki produkcyjnej zgodnej z filozofią produkcji 4.0 utrzymując przy tym najwyższe standardy jakości.

Ciecie z materiału powierzonego lub autorskiego

Dokonujemy cięcia płyt z materiału znajdującego się w magazynie lub na życzenie klienta z dostarczonego materiału. Podejmujemy się cięcia płyt MDF, sklejek, wiórowych, laminowanych. Nasze urządzenia zaprojektowane zostały w taki sposób by umożliwiały jak najszerszy zakres prac. Precyzyjnie odwzorowujemy projekty podesłane przez klienta, trzymając się podesłanej dokumentacji technicznej.

Nieustannie się rozwijamy

Doskonałość w standardzie zawsze jest naszym celem. Granboard konsekwentnie zapewnia doskonałość we wszystkich obszarach. Nasz personel jest silnie zaangażowany w badania i prace badawczo-rozwojowe w celu poprawy jakości i niezawodności naszych usług.

Kontrola jakości

Proces kontroli jakości w naszej firmie jest kluczowy, dlatego nasi najlepsi specjaliści dokładają największej staranności, podczas procesu produkcyjnego. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci z chęcią pomogą przy ich doborze.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU