Granboard

Przedsiębiorstwo z wizją i odpowiedzialnością

Granboard jest wiodącą firmą w europejskim przemyśle produkcyjnym płyt wiórowych. W naszej firmie praktykujemy naszą filozofię. Nasza Pasja - to pasja do naszej pracy z drewnem.

płyta meblowa na miarę twoich potrzeb

Produkukemy produkty pozyskane z drewna dla dziedzin takie jak: budownictwo, meblach i przemyśle budowlanym, a także posiadają certyfikat środowiskowy FSC®.szalunków betonowych, przemysł opakowaniowy oraz tarcica i wyroby strugane. Zakładane pozostałości

Najważneijszy jest klient

Nasza podstawowa zasada podsumowuje nasze rozumienie wartości. W świecie ekonomicznym charakteryzującym się dynamiką i zmianami stanowi dla nas jednocześnie kompas i kotwicę. Koncentrujemy się na naszych celach. Jednocześnie mamy pewność, że podążamy drogą ciągłości i wytrwałości, bez wpływu na prądy i modę.

Sprawdź naszą ofertę

Nasze usługi

Ciecie płyt

Perfekcja dzięki doświadczeniu

Oklejanie

Odpowiednie oklejanie

Wiercenie

Precyzyjne wiercenie otworów

Ciecie płyt

Wraz z usługą cięcia płyty meblowej oferujemy usługi maszynowego oklejania krawędzi. Obróbka krawędzi wykonywana jest wyłącznie przy użyciu klejenia PU, odpornego na wodę i wysoką temperaturę. Potrzebują Państwo płytę meblową z krawędziami ABS o grubości 0,8 mm, 1 mm lub 2 mm albo krawędziami wykonanymi z prawdziwego drewna.

ZOBACZ ZAKRES OFERTY

Oklejanie

0

ZOBACZ ZAKRES OFERTY

Wiercenie

0

ZOBACZ ZAKRES OFERTY

To co nas charakteryzuje, to nasi ludzie

Nasi klienci mówią nam, że ludzie z Grandboard są jednymi z najbardziej doświadczonych, jakich spotkali - ale to nie tylko przypadek. To dlatego, że rekrutujemy najlepszych, nieustannie inwestujemy w ich umiejętności i tworzymy środowisko, w którym pracownicy dążą do rozwoju kariery.

Zobacz OFERTY PRACY

Praca w Granboard

Jesteś zainteresowany karierą w Granboard? Przejdź na zakładkę Kariera i sprawdź korzyści wynikające z pracy w naszej firmie. Znajdziesz tam również wszystkie aktualne oferty pracy.

KARIERA W GRANBOARD